VÁNOČNÍ SBÍRKA 2015 Tisk Email

 

 
   


 

 

 

 

 

   
   

 

  
 


Od příštího týdne začnete v ulicích Třebíče, ale i v okolních vesnicích, vídat plakáty k naší každoroční akci. Ta po sedm ročníků nesla název Vánoční sbírka KRMIVA a byla zaměřena především na krmení, které našemu Spolku pomáhalo zajišťovat plynulý chod útulku i bez funkčnosti tehdejšího provozovatele. Společně se nám vždy podařilo nastřádat neuvěřitelné množství krmiva, které bylo v útulku postupně zkrmováno.

Poté, co se útulek v létě tohoto roku otřásl v základech, převzala provoz útulku Městská policie Města Třebíč. S novým provozovatelem zůstává náš Spolek v součinnosti, a tak jsme populární sbírku připravili i letos. Protože je však v útulku nyní nastaven ucelený způsob krmení, není letošní sbírka zaměřena prioritně na shromáždění velkého množství krmiva, ale spíše na kvalitní doplňky stravy. Granule opět zcela vynecháváme, neboť mix granulí působí pejskům zažívací problémy.

 

V letošní sbírce Vás proto prosíme pouze o:

  • konzervy, kapsičky,
  • pamlsky (piškoty, buvolí kosti, kostičky, tyčinky apod.)
  • stelivo pro kočky,
  • vitamínové doplňky (kloubní výživy, vitamíny apod.),
  • hračky (prosíme ne plyšové!),
  • deky (ne péřové!), povlečení, prostěradla (vše pouze vyprané).

Každý dárce se i letos může těšit na kapesní kalendářík, který si z knihovny odnese jako poděkování za pomoc opuštěným zvířátkům. DĚKUJEME, ŽE NÁM POMÁHÁTE! ♥

 
, Created by JP Computer, powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting