JIHLAVA´S NOT DEAD FEST 3 - festival, který pomáhá... Tisk Email

 

Již 8. června ožije jihlavské letní kino punk-rockovým festivalem. Příznivci těchto žánrů se mohou těšit na jedenáct potvrzených kapel, které slibují skvělý hudební zážitek. Třetí ročník akce je pořádán svépomocí nadšenci žánru, kteří si tímto počinem realizují své přání – open air punk rockový fest!

 

Na rozdíl od běžných pořadatelů, tamním organizátorům jde především o to, aby byla do Jihlavy přinesena akce, která ve městě chybí a aby se její návštěvníci skvěle pobavili. Na důkaz toho byla část výtěžku z minulého ročníku festivalu věnována dětskému oddělení jihlavské nemocnice.

 

Ani letos však pořadatelé nelenili a spolupráci dohodli s třebíčským útulkem pro opuštěná zvířata. Proč třebíčský, ne jihlavský útulek? "Důvodem je to, že jihlavský útulek je plně finančně i materiálně zabezpečen městem Jihlava. O třebíčském se totéž prohlásit nedá, proto jsme se rozhodli pomoc směřovat do sousedního města" vysvětluje Michal Křížek, organizátor akce.

 

A k čemu že budou vybrané peníze použity? "Dohodli jsme se, že finanční hotovost budeme směřovat na pořízení konkrétních věcí - bude se jednat o nové boudy či kotce, které jsou aktuálně potřeba a které by bylo možno přemístit i v případě stěhování útulku do nové lokality" doplnila Jitka Helanová, předsedkyně Sdružení na pomoc zvířatům Třebíč.

 

Jak vidmo, když je vůle, společnou řeč mohou najít i zdánlivě rozdílné organizace. Přijďte i Vy svou účastí podpořit tuto akci a užít si ten pravý punk-rockový večírek! :) K události se můžete připojit také na Facebooku.

 
, Created by JP Computer, powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting